Jeden a jedna jsou dva. Někdy dokonce i tři…

Seznamka je pojem či jev, lhostejno jaký název zvolíme, který existuje již po celá staletí. Neboť nemysleme si, že před pár stovkami let měli lidé zásadně jiné problémy. Možná byl jejich život jiný, co se týká moderního vybavení domácností či elektroniky a odívání, nicméně vždy toužili po tom, aby mohli milovat a aby byli milováni, toužili po spolehlivé opoře po svém boku pro svou rodinu.

Muži, které opustila manželka či družka a zanechala jim i společné dítě, vždy toužili po tom, najít si pro sebe novou ženu a pro dítě novou matku. Ženy, které opustil muž či snad i zemřel a jejich společné dítě musela zajistit sama, vždy touží po opoře, která by rodinu zaštítila, po spolehlivém a čestném muži. Seznamka tedy po staletí byla zapotřebí a zatím to vypadá,že je nezbytná i nadále.

Seznámení – odvěká potřeba lidí

A stejně jako vždy byl problém málo času, a případně s dítětem i nedostatek příležitostí, tak ani dnes v tomto ohledu život dospělých lidí nepřináší nic nového. Pokud tedy nejste zahořklí po rozchodu s partnerem, seznamka tu čeká na Vás.