Nabízíme vysokou kvalitu

Jak jsme jistě každý minimálně jednou slyšeli či četli, dnes je velkým problémem nedostatek pohybu. Lidé jsou zvyklí dojet do práce osobním automobilem, schodišti se zvládnou vyhnout díky výtahu, v kanceláři následně celý den sedí. Případně na jiném pracovišti celý den stojí, což také není pro zdraví to nejlepší. Ideální je pestrý pohyb. Když už si takový pohyb díky povaze Vaší práce nemůžete dopřát, nepodceňujte tedy alespoň volbu kvalitní židle k počítači.
Taková židle k počítači má zásadnější vliv na Vaše zdraví a pohodu, než si možná myslíte. Zejména pokud v ní trávíte většinu svého pracovního dne, který může mít osm hodin či více, záleží dle typu práce a potřeb zaměstnavatele. Neměli byste se tedy v žádném případě hrbit na nepohodlné stoličce.

Židle Combi plus

Perfektní volbou židle k počítači je například židle Combi plus, kterou si můžete vybrat na našich internetových stránkách a my Vám ji následně zdarma doručíme. Naše židle jsou velmi kvalitní a díky tomu Vám můžeme nabídnout záruku pět let. Židle od nás Vám však vydrží mnohem déle.

Nabízíme vysokou kvalitu
4 (80%)2